Get Adobe Flash player

Як правильно вибрати труби на опалення, водопостачання та труби для теплої підлоги.

Одним з основних етапів монтажу системи опалення та водопостачання є монтаж труб теплої підлоги, монтаж труб опалення та труб гарячого і холодного водопостачання. В 95% випадків на об’єктах застосовується пластмасова труба, тобто для прикладу - поліпропіленова труба Ekoplastik Wavin, труба Rehau, труба Kisan, труба на теплу підлогу Herz.

Обираючи систему опалення та систему теплих підлог, що Ви очікуєте від неї? Досить часто очікування не справджуються через неправильно підібране обладнання та погано зроблену роботу монтажника. Некваліфікований монтажник здатен зіпсувати не тільки Ваші нерви, але й матеріал, який як ви сподівались, повинен прослужити довгі роки. І от Ви змушені знову шукати хоч вибір Вами був вже зроблений.

Доречі, про вибір. Дуже важливо вибрати якісну трубу на теплу підлогу та кваліфікованих майстрів, адже вся труба на теплу підлогу заливається бетоном та покривається плиткою, а тому в разі використання неякісної труби прийдеться розбивати і новеньку плитку і якісну монолітну стяжку, що веде до великих затрат пов’язаних із ремонтом як власної оселі так і, у гіршому випадку, сусідів знизу. І це при умові, що відоме місце пошкодження труби теплої підлоги, бо якщо це місце не відоме, то знайти його у монолітному бетоні вкрай складно, а це означає, що доведеться зруйнувати велику площу поверхні теплої підлоги. А хто за це платитиме?

Тепла підлога RehauПридбавши якісну трубу для опалення, водопостачання та теплої підлоги Рехау у компанії «ТеплоВам» ви отримаєте кваліфікований розрахунок системи теплих підлог та допоміжного обладнання, якісне виконання робіт монтажниками, що пройшли навчання на представництві Рехау та мають спеціальний інструмент для систем опалення, водопостачання та теплих підлог Rehau Rautitan та Rehau Raubasic.

Компанія ТеплоВам є офіційним партнером компанії Rehau, і тому компанія Рехау гарантує якість робіт та матеріалів гарантійним сертифікатом на суму 800 тис. гривень на компенсацію пошкоджень власності з вини труб Рехау. Згідно технічних характеристик труба Рехау при номінальних 80°С та 8 бар прослужить 50 років, що означає, що при звичайних умовах коли тиск та температура значно нижчі, цей термін буде значно більший – 70-90 років. Купити труби Рехау та замовити монтаж труб Rehau з гарантійним сертифікатом можна в компанії ТеплоВам.

Класичним варіантом для труб систем опалення є поліпропіленова труба Ekoplastik Wavin. Труба Ekoplastik Wavin виготовлена з поліпропілену РРR. В залежності від призначення труба Ekoplastik Wavin поділяється на Екопластік Вавін PN 20 (PP-R) для холодного та гарячого водопостачання та Ekoplastik Wavin STABI PN 20 (PР-R/Al/PР-R) для опалення, яка армована алюмінієвою фольгою. Серед новинок ринку також знаходиться труба Wavin Ekoplastik FIBER BASALT Plus з внутрішнім шаром з базальтового волокна. Основна відмінність труб для опалення та водопостачання полягає в наявності бар’єру – алюмінію чи базальту – шар в трубі опалення, який забезпечує міцність, мінімальне лінійне розширення та непроникність кисню в систему опалення, а як відомо кисень – це ворог металу, з якого складаються радіатори та котли. Тобто бар’єр забезпечує ще й збереження та довгий термін служби котлів опалення та радіаторів опалення.

Зрозуміло, що якісний матеріал – це лише половина справи, адже необхідно труби опалення та труби водопостачання з’єднати в систему – вибрати правильно діаметри труб опалення та труб водопостачання, з’єднати їх в одну систему. В компанії ТеплоВам вибір діаметрів труб опалення та труб водопостачання здійснюється на основі гідравлічного розрахунку, що гарантує що в радіаторах опалення буде тепло, а в крані водопостачання достатня кількість води. З’єднання труб Wavin Ekoplastik з поліпропілену здійснюється методом пайки, а як відомо для цього потрібен монтажник і паяльник. Це означає, що з’єднання труб Wavin Ekoplastik залежить від людського фактору – від досвіду монтажника - вміння налаштувати паяльник на потрібну температуру, витримати час нагріву труби паяльником. Монтажники компанії ТеплоВам володіють 10 річним досвідом роботи з поліпропіленовою трубою опалення та трубою водопостачання Wavin Ekoplastik на об’єктах різної складності – від квартир до житлових комплексів, що гарантує якісний монтаж, що підтверджується гарантійним сертифікатом від нашої компанії.


Одним з варіантів влаштування системи теплих підлоги є використання металопластикової труби. В цьому допомагає нам труба для теплої підлоги від Kisan та Herz. Труба для теплої підлоги Herz від австрійського виробника гарантує максимальний результат при відносно невисокій вартості матеріалу в порівнянні з трубами для теплої підлоги Рехау. Усі компоненти теплої підлоги від Герц сертифіковані в Україні і в компанії ТеплоВам Ви можете купити трубу для теплої підлоги Герц з гарантією якості. Ще одним варіантом вартим уваги є труба для теплої підлоги Kisan. Купити труби для теплої підлоги Кісан Ви можете в компанії ТеплоВам. Ми працюємо тільки з офіційним представником заводу, що гарантує якість труби, оскільки на базарах присутні дешеві китайські підробки під трубу для теплої підлоги Кісан. Труба для теплої підлоги Кісан може бути в двох варіантах – за кольором труби – червона труба Kisan використовується виключно для прокладання теплої підлоги і не може бути використана для радіаторного опалення, та біла труба Кісан – універсальна. Запорукою якісного монтажу труб системи теплої підлоги є відсутність зєднань труби в підлозі, тобто труба повинна бути суцільною від входу до виходу. Монтажники компанії ТеплоВам забезпечують якісний монтаж труб теплої підлоги.

Купити поліпропіленові труби на опалення і водопостачання, а також металопластикові труби у Львові можна у компанії «ТеплоВам».

Rehau

РЕЗЮМЕ.

  • Преміум варіант для опалення, теплих підлоги та водопостачання – це труби Рехау – максимальна якість та максимальні гарантії
  • Варіант Стандарт – поліпропіленові труби Wavin Ekoplastik для радіаторного опалення та водопостачання та труба Герц для теплої підлоги – відмінний результат за розумну ціну.
  • Бюджетний варіант можна забезпечити поліпропіленовими трубами для опалення та водопостачання, наприклад Firat (Туреччина) та трубами для теплої підлоги Kisan.

 

Замовивши монтаж системи опалення Львів та монтаж теплої підлоги Львів в інжинірингової компанії ТеплоВам Ви можете розраховувати на правильний підбір обладнання, кваліфікований монтаж, адже наші кваліфіковані монтажники постійного вдосконалюють навички роботи, пройшли усі необхідні навчання та володіють великим досвідом роботи, що забезпечить високий рівень комфорту у Вашому домі, виправдає покладені сподівання на систему опалення, водопостачання та теплих підлог – збереже Ваші гроші та заощадить Ваш час!