Опалення та ГВП

Пропонуємо влаштування систем опалення та гарячого водопостачання на основі наступного обладання:

Електричний котел (електрокотел) - прилад, призначений для нагріву електричним струмом теплоносія в момент його протікання через нього. Електрокотли, що нагрівають санітарну воду для потреб ГВП, часто ще помилково називають електричними водонагрівачами (електробойлер), та насправді це різні пристрої. Електрокотел Львів, часто використовується в якості резервного джерела при теплопостачанні від пристроїв, які працюють від поновлюваних джерел енергії, наприклад, теплових насосів, або твердопаливних котлів в період сильних холодів.

Істотною перевагою використання електрокотлів є його невеликі розміри - не потрібно спеціального приміщення для котла чи відповідних димових каналів.

 

Детальніше: Електрокотли

Котли на твердому паливі – сучасна та економна опалювальна техніка за доступною ціною.

Сучасні газові опалювальні прилади вже давно замінили стареньку піч. Але проблеми з газопостачанням, які існують на сьогоднішний день та зростання вартості енергоносіїв змушують мешканців приватних будинків вишукувати більш економні варіанти опалення власних осель. Котли на тверде паливо наразі користуються великим попитом. На сьогоднішній день їх використання дозволяє обігріти будинок в холодну пору року та не боятись побачити захмарний рахунок за його опалення. Тим більше, що зараз придбати декілька кубометрів дров не є великою проблемою.

Детальніше: Твердопаливні котли

Переваги котла у вашому домі

Сьогодні котел залишається найпопулярнішим видом опалювальної системи, яка монтується переважно у приватних заміських будинках та на дачах. Рідше котли, переважно газові, встановлюються у квартирах багатоповерхових будинків. Автономне опалення (водопостачання, каналізація) має свої значні переваги, чим і зумовлена така зацікавленість ним серед власників будинків, особливо великих розмірів.

Перш за все такою перевагою можна назвати значну економію. Власники котлів можуть суттєво заощаджувати раціонально використовуючи відповідне паливо (наприклад газ).

Ще однією важливою перевагою котлів є їх надійність та безпечність. А чи не це є найважливішим? Звісно ж! Сучасні виробники котлів ретельно слідкують за кожною одиницею свого товару, а це, в свою чергу, створює їм відповідну позитивну репутацію.

І наостанок – довговічність! Жоден обігрівач не прослужить вам довше, аніж котел, який має довгу історію свого створення, розвитку та інженерних вдосконалень.

Чому саме наша компанія?

Компанія «ТеплоВам» пропонує своїм клієнтам купити саме такі, надійні та довговічні котли та інші прилади для автономної каналізації, водопостачання чи вентиляції.

Чому вам слід співпрацювати саме з нами? Влучне запитання!

Тому що ми є ще одним бар’єром, фільтром для неякісної продукції чи послуг. Звернувшись до нас ви зможете бути до кінця впевнені у кожному приладі чи системі, встановленій у вашому будинку. Ми пропонуємо вам лише найкраще, лише схвалене нашими спеціалістами.

Майстри компанії «ТеплоВам» мають багаторічний досвід роботи. А завдяки цьому кожна робота у вашому домі буде виконана якісно та оперативно.

Котли Львів

У нас ви зможете знайти широкий вибір приладів та деталей для опалювальних чи інших систем, у тому числі й котли (Львів), ціни на які вас приємно вразять.

До речі, тільки в нас ви зможете відшукати майже унікальне гармонічне та раціональне поєднання ціни та якості як товарів, так і послуг.

В разі необхідності наша компанія надає консультації по проведенню тих чи інших робіт, експертну оцінку, проводить аналіз стану вже наявних систем та приладів. Перед проведенням будь-яких робіт наші майстри складають ретельний професіональний план, який також є важливим чинником успішного результату.

Бойлер у квартирі – незалежність від централізованого гарячого водопостачання

Сучасне житло не можна назвати комфортним, якщо в ньому відсутня гаряче водопостачання. Бойлер Львівзавжди буде забезпечувати мешканців оселі гарячою водою. З таким обладнанням Вам не прийдеться турбуватися про відключення гарячого водопостачання.

Детальніше: Бойлери львів, бойлер львів, купити бойлер львів, у львові, водонагрівачі електричні