Газові котли: подаруйте тепло та затишок Вашій оселі

Компанія «Тепло Вам» пропонує своїм клієнтам широкий вибір опалювальних приладів європейських виробників. Газові котли Львів ми реалізуємо відмінної якості та за цінами виробника. Наш продукція безпечна для споживачів, має стильний вигляд та високий рівень безпеки. Компактна опалювальна техніка зі зручним інтерфейсом проста в ремонті та обслуговуванні.

 

Газові котли таких відомих виробників як Вісман, Аристон, Кермі, Ренау, Вайлант та інших широко використовуються для опалення заміських будівель, індивідуального опалення квартир, котеджів, а також нежитлових приміщень.

Газові котли поділяються на підлогові та настінні. В підлогових газових котлах теплообмінник виготовлений з чавуну або сталі. Сталеві теплообмінники мають меншу вагу, та не бояться ударів при транспортуванні. В чавунних котлах теплообмінники міцніші, але більш крихкі.

Різновиди газових котлів

Настінні котли – це компактні пристрої з вбудованою автоматичною системою безпеки. До їх складу входить розширювальний бак, бойлер, термометр, манометр, один або два циркуляційних насоси.

В настінних моделях котлів теплообмінник виготовлений з міді. Термін його служби складає 10-15 років, в той час як підлогові котли можуть експлуатуватися 20-25 років.

Газові котли настінні важать набагато менше підлогових аналогів, а Львів ціни на них також нижчі. Вони відрізняються стійкістю до механічного впливу, але схильні до корозії.

Переваги настінних котлів:

 • компактні розміри;
 • невисока вартість;
 • невелика вага;
 • можливість установки в квартирах.

За конструктивними ознаками котли поділяються на одноконтурні та двоконтурні. За допомогою одноконтурних приладів здійснюється підігрів теплоносія тільки для системи гарячого водопостачання або для системи опалення. Двоконтурні котли гріють воду як для системи опалення так і для гарячого водопостачання.

Газовые котлы Львов поділяються на моделі з примусовою («турбо») та природною тягою в залежності від способу викидання продуктів згоряння. Котли з примусовою тягою застосовують в будівлях, де не має традиційного димоходу. Для котлів з природнім димовідводом необхідний класичній димохід. Продукти згоряння в «турбо» котлах через трубу виводяться назовні за допомогою вмонтованого в котел спеціального вентилятора.

BoilerHouse

 

Ми пропонуємо газове обладнання таких європейських торгових марок як Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Viessmann
Вибір необхідного котла базується на теплотехнічному розрахунку тепловтрат будівлі та визначенні додаткових витрат теплоти на нагрів води, підтримку басейну, вентиляції чи інших теплових навантажень. Сумарне теплове споживання в будинку і буде визначати потужність газового агрегату.
Якщо Вам невідомі складові теплових потреб будинку радимо звернутись до нас із запитом теплотехнічного розрахунку.
Ми виконаємо детальний розрахунок і визначимо необхідну потужність газового котла. Оберемо оптимальний тип котла та його марку.
Усе газове обладнання можна розділити на такі типи:

 • настінні котли з атмосферним пальником, що працюють на димовий канал або обладнані турбовикидом димових газів;
 • конденсаційне із закритою камерою згорання та турбовикидом димових газів;
 • підлогове з однією чи двома степенями потужності, з чавунним теплообмінником;

 


Газові настінні котли

Ми забезпечуємо увесь модельний ряд обладнання німецьких виробників.


Vaillant

turboTECexclusiveНастінні газові котли для опалення і приготування гарячої води

 1. Одноконтурні настінні газові котли
  • atmoTEC plus VU, turboTEC plus VU
 2. Двоконтурні настінні газові котли
  • atmoTEC plus/pro VUW, turboTEC plus/pro VUW
 3. Настінні газові котли із вбудованим
  • шаровим бойлером aquaBLOCK

Опис

Газовий настінний опалювальний апарат
Потужність апарату регулюється модулюючим пальником
Можливий викид димових газів або в димовий канал або примусовий з допомогою вентилятора
Середній за опалювальний сезон ККД 91-93%
Вбудований пріоритетний перемикаючий клапан
Вбудована комунікаційна шина eBus для підключення регуляторів

Можливості установки

Опалення і приготування гарячої води в проточному або накопичувальному способі приготування
Функція "гарячий старт"
Призначений для використання в низькотемпературних системах опалення
Для житлових будинків і квартир, що реконструюються і будуються
Можливість установки в житловій зоні
Мінімальний необхідний бічний зазор 20 мм, всі вузли доступні спереду
Можливість комбінування з різного виду водонагрівачами для приготування гарячої води

Оснащення

Вбудований циркуляційний насос з автоматичним або ручним переключенням ступенів, вбудований розширювальний бак на 6 або 10л, автоматичний розповітрювач, регульований байпас, запобіжний клапан.
Пальник з хромо-нікелевої сталі
Вбудоване управління водонагрівачем
Постійно діючий захист від замерзання котла
Захист від заклинювання насоса і пріоритетного клапана при їх простої більше 23 год
Режими "ЗИМА/ЛІТО"
Можливість настройки на часткову потужність по опаленню
Електронний розпал і управління всіма функціями
Максимальний комфорт завдяки новій панелі управління
Контроль стану і пошук несправностей через систему діагности DIA з великим РК-дисплеєм з підсвіткою
Датчик тиску води в системі
Комплект підключення входить в об'єм поставки


Viessmann

Газовий одноконтурний та двоконтурний настінний котел
Vitopend 100-W

із модульованим атмосферним пальником, для режиму роботи з забором повітря ззовні або з приміщення
Номінальна теплова потужність: 10,2 – 29 кВт
Нормативний ККД: до 93,2%
З тиском підведеного газу 13 мбар
Спеціальне виконання для України

Vitopend-100

Опис

Vitopend 100-W, тип WH1D є наступником котла типу WH1В, одного з найбільш популярних настінних котлів в Україні останніх років. Така популярність дозволила розробити спеціальний варіант котла наступника для України, враховуючи вимоги нормативних документів та умов експлуатації в нашій країні. В процесі розробки Vitopend 100-W тип WH1D були враховані побажання користувачів та сервісних спеціалістів, при цьому особлива увага була звернута на слабкі місця попередника.
Високий комфорт у гарячому водопостачанні забезпечується завдяки високій безперервній продуктивності (13,9 л/хв при потужності у 29 кВт) та постійній температурі гарячої води (електронне регулювання температури).
Vitopend 100-W постачається у двох варіантах виконання: для режиму роботи з забором повітря для згоряння ззовні («турбо») та для режиму роботи з забором повітря з приміщення («атмо»).
Vitopend 100-W – один із найкомпактніших та безшумних газових котлів. Він надійний у роботі, має тривалий термін експлуатації, а його ціна приємно здивує Вас.

Основні переваги:

 • Вироблено в Німеччині, виробництво Werk1 у м. Аллендорф
 • Vitopend 100-W тип WH1D розроблений спеціально для України. Тиск підведеного газу –13 мбар для забезпечення надійної роботи котла в умовах газової мережі України
 • Один з найменших та найтихіших котлів у своєму сегменті. Завдяки компактним розмірам та мінімальному шуму під час роботи може бути легко змонтований у будь-якому приміщенні відповідно до діючих норм.
 • Зручність при сервісному та технічному обслуговуванні
 • Новий гідравлічний аква-блок фірми Grundfos
 • Підключення до систем радіаторного та підлогового опалення (за допомогою комплектуючих)
 • Забезпечення надійної та довготривалої експлуатації завдяки конструкції котла з окремими теплообмінниками для опалення та ГВП – високоефективному основному мідному теплообміннику з захисним покриттям з силуміну та високоякісному пальнику з нержавіючої сталі
 • Нормативний ККД: 90% «атмо» та 93% «турбо»
 • Для запобігання обмерзанню димоходу, як комплектуючу для котла з забором повітря для згоряння ззовні ми радимо в Україні використовувати комплект димоходів зі спеціальним виконанням проти обмерзання
 • Система сервісного обслуговування по Україні, яка складається з висококваліфікованих та сертифікованих сервісних партнерів

Газовий котел з інтегрованою накопичувальною ємністю
Vitopend 111- W

Газовий котел з інтегрованою накопичувальною ємністю
Номінальна теплова потужність: 10,5 – 30 кВт
Нормативний ККД: до 93%
Інтегрована накопичувальна ємність об'ємом 46 л із нержавіючої сталі для високого комфорту гарячого водопостачання
Регулятор з можливістю погодозалежного управління температурою опалення

Vitopend-111

Опис

Настінні газові котли завоювали заслужену популярність за комфортний обігрів помешкань. Їх головні переваги – компактність та функціональна довершеність. Традиційні двоконтурні настінні котли нездатні забезпечити необхіднукористувачеві кількість гарячої води длявідчуття повного комфорту. Застосування одноконтурних настінних котлів у поєднанні з накопичувачем води вирішує цю проблему, але втрачається одна з найголовніших переваг настінних котлів – компактність, а дизайн системи стає непридатним для встановлення в житлових приміщеннях. Настінний котел Vitopend 111-W з інтегрованою накопичувальною ємністю об'ємом 46 л, що працює у поєднанні з проточним теплообмінником, забезпечує комфортне приготування гарячої води, достатньої для одночасної роботи трьох точок водорозбору (наприклад, ванна, душ та умивальник)

Основні переваги:

 • Вироблено в Німеччині, виробництво Werk1 у м. Аллендорф
 • Настінний газовий котел з інтегрованою накопичувальною ємністю із нержавіючої сталі для високого комфорту гарячого водопостачання
 • Vitopend 111AW подає гарячу воду прямо з моменту пуску. Таким чином, стандартна ванна об'ємом 140 літрів наповнюється менш ніж за 10 хвилин. Також можлива одночасна робота душу, вмивальника або кухонного крана з постійною температурою подачі Зручність при сервісному та технічному обслуговуванні
 • Всі важливі для технічного обслуговування компоненти легкодоступні з фронту і можуть бути легко замінені
 • Регулятор з можливістю погодозалежного управління температурою опалення
 • Система сервісного обслуговування по Україні, яка складається з висококваліфікованих та сертифікованих сервісних партнерів
 • ККД до 93%